کدام ریش تراش بهتر است ؟ تفاوت جیمی و آی جیمی

راهنمای خرید ماشین اصلاح سر و صورت

جیمی یا ای جیمی؟سوالی که همیشه از ما به صورت روزانه پرسیده می شود، کدام ریش تراش بهتر است ؟ نه تنها فروشگاه ما، بلکه از تمامی فروشگاه ها پرسیده می شود وهمینطور که همه ما  از واردکنندگان و فروشندگان می پرسیم. ما در این مقاله برای شما فرق جیمی با ای جیمی را با یک محتوای جذاب و کارامد به طور خلاصه بیان کردیم.

سوال این است آیا جیمی با آی جیمی یا پرو جیمی با جمی با هم چه تفاوتی دارند؟

خیلی ها پرسیدند شرکت مدل های جیمی با هم فرق دارند یا خیر؟ شرکت بزرگ جیمی در عرصه لوازم برقی فعالیت می کند و سابقه تجارت این شرکت پانزده ساله است. این شرکت بزرگ در زمینه تولید ریش تراش برقی،ریش تراش شارژی، اپیلاتور،اتو مو، سشوار و … تخصص دارد.

کدام ریش تراش بهتر است
نمایی از شرکت

محصولات این شرکت به هند،اروپا،آمریکای جنوبی،خاورمیانه،آفریقا فروخته میشود. محبوبیت مردم به خرید ریش تراش جیمی بیشتر است چون این برند را به خوبی می شناسند.شرکت جیمی با کیفیت بالا،خدمات بسیار عالی،فرهنگ غنی و شهرت خوب،اعتماد و ستایش مشتریان را به دست آورده است و شعار خوب شرکت جیمی این است(به منظور تضمین،مدیریت افکار باید جدیت کار و صداقت باشد)
برند جیمی متعلق به یک شرکت چینی است لازم به ذکر است که آی جیمی،جیمی،جمی، پروجیمی تولید شده است باید گف که همه این برند ها GEEMY , GEMEI , IGEMEI , PRO GEMEI برای همان شرکت جیمی است و حالا سوالی که پیش می آید:

چرا یک شرکت چهار تا برند تولید کرده است؟

تا حالا دقت کردید که در هر برندی کلمه جیمی داخل آن است. کلیات موضوع این است که هر وارد کننده یا بازرگانی که می خواهد خریدی از این شرکت انجام دهد سفارش برند جدید همانند پروجیمی و آی جیمی و … را هم می تواند بدهد.بازرگانی های بزرگ در سراسر دنیا از شرکت جیمی خرید می کنند و هر کدام سفارش برند خود را می دهند.
به همین علت بازرگانی های ایرانی با توجه به موجودی بازار های اطراف کشور خرید می کنندو همیشه اگر توجه کرده باشید با نام های مختلف داخل فروشگاه ها موجود است. بسیاری از کاربران نظرات خود را بیان کردند ابن بود که محصولات جیمی با یکدیگر فرق دارند. به طور مثال جیمی و آی جیمی.

آیا تا به حال دقت کردید که این ماشین ها فقط برندشان فرق می کند؟

محصولات جیمی با یک کیفیت و دقت تولید شده اند. اگر دقت کرده باشید کیفیت محصول، دور موتور، شانه و بقیه لوازم ها شبیه هم می باشند و تنها فرق و تفاوتشان هم برند یا لوگوی محصول است.

آیا GEEMY , GEMEI , IGEMEI , PRO GEMEI از لحاظ تیغه و موتوری با هم فرق دارند؟ کدام ریش تراش بهتر است ؟

فروشگاه موباز برای این که به سوالات شما عزیزان با اطمینان خاطر جواب دهد، این چهار تا محصول را باز کردیم و تیغه و موتور های آنها را با هم مقایسه کردیم. هیچ کدام از این ماشین های اصلاح با یکدیگر فرقی ندارن حتی سیم پیچی داخلی موتور آنها و فقط و فقط تنها تفاوت ماشینهای جیمی اسم و برند آن است.

برای این که از این به بعد با خیال راحت و اطمینان خاطر خرید ریش تراش انجام دهید مقاله های زیادی در این زمینه ها مطالعه کنید.دقت کردید برای تعمیر ماشین ریش تراش خود به تعمیرکار مراجعه می کنید و تنها سوالی که از شما میشه فقط مدل آن است؟
همانطور که گفته شد تمام قطعات این چهار تا برند با هم یکی هستند. یعنی قطعات جیمی، جمی، آی جیمی و پروجیمی هیچ فرق و تفاوتی با یکدیگر ندارنیشنهاد میکنم فرق جیمی 657 با کیمی5017 را هم بدانید چون سوال خیلی از کاربران است.

دوست خوبم اگه این مطالب برات مفید و جذاب بود، ما را به دوستان خود معرفی کنید.