ماشین ریش تراش وال
همه چیز را درباره ماشین اصلاح وال بدانید!

معرفی وال و تاریخچه آن

ماشین ریش تراش وال و (Wahl Clipper Corporation) یک ریش تراش وال امریکایی از شرکت نظافت آمریکایی است که در استرلینگ، ایلینوی مستقر است.محصولات وال،نظافتی برای افراد و حیوانات تولید کرده است که موهای ریش ، سبیل ، بز ، بدن ، گوش ، بینی و ابرو را مرتب می کند.این شرکت به دلیل حق ثبت اختراع موی الکترومغناطیسی Leo J. Wahl در سال 1919 تاسیس شد. در سال 1965 وال،اولین دستگاه برش را معرفی کرد که اجازه می داد موهای فرد بدون استفاده از روپوش کوتاه شود.

جالب است بدانید وال چطور و توسط چه کسی ایجاد شد! درسال 1911 موتور الکترومغناطیسی لرزاننده توسط رابرت لئو جی وال یک دبیرستانی ایجاد شد.بعداز مدتی به عنوان دانشجو یک ماساژور پزشکی طراحی کرد که در آرایشگاه به عنوان سرمایه فروخت،کم کم تولید را شروع کرد.حدود 100سال پیش گیره مو برقی را اختراع کرد و شرکت وال را تاسیس کرد.

در این مقاله ابتدا با وال و توانایی و کاربردآن آشنا می شویم.چند نمونه ماشین اصلاح مخصوص سر یا صورت و یا هر دو (سر و صورت) را به شما معرفی می کنیم پس از مطالعه این مقاله دیدگاه شما نسبت به انواع وال تغییر کرده و قطعا بهترین و قدرتمندترین وال در جهت نیاز خود را انتخاب میکنید.

همچنین متوجه خواهید شد:

که چرا آرایشگران بیشتر از ماشین وال در مقایسه با ماشین اصلاح های دیگر استفاده می کنند؟در پایان مقاله شما هم مانند خریداران از انواع ماشین اصلاح سر و صورت وال با قیمتی ارزان و کیفیتی عالی بهره مند می شوید.

پیشرفت وال( ماشین ریش تراش وال چیست ؟)

در سال 1967، وال با استفاده از فناوری باتری قابل شارژ اولین قیچی موی بیسیم را تولید کرد. چهار سال بعد،این بخش الکترونیکی را با اولین لحیم کاری بی سیم و قابل شارژ راه اندازی کرد.
در سال 1975،اقای وال با استفاده از فن آوری موتور ویبرهای که در دستگاههای اصلاح مو استفاده میشود،یک سری ماساژور کمر و پا را منتشر کرد.
در سال 1984،وال اولین دستگاه اصلاح کننده بیسیم ریش و سبیل را اختراع کرد.
در سال 2001،اولین ماشین اصلاح جاروبرقی ریش مصرف کننده،Trim N Vac را به ثبت رساند.

Wahl کلیپرها و موبرهای خود را در کارخانه های خود در استرلینگ ، ایلینوی تولید می کند.در آلمان،انگلیس،چین و مجارستان محصولات و بیش از 150 کشور جهان با مارک های Wahl ، Moser، Lister و اخیراً Groom Ease به فروش می رسند.
در سال 2006 ، وال از برند انتشارات John Wiley & Sons به مارک For Dummies مجوز داد و خط تولید Home Hair Dummies را راه اندازی کرد.

شاید تعداد کمی از مردان روزگارمان با این کلمه  ماشین ریش تراش وال آشنا نباشند محصولی که خالی از لطف نیست:وال
بله این همان چیزی است که شما دنبالش هستید:ماشین اصلاح وال از معروفترین و پرقدرت ترین ماشین اصلاح ها می باشد یکی از دغدغه زیبایی و جذابیت آقایان چهره زیبا و آراسته می باشد که این نشانه اهمیت و پاکیزه بودن آن شخص است.

وال چه کاربردی دارد؟

یک ریش تراش و موتراش آمریکایی است:که جزء کاربردی ترین ماشین اصلاح قدرتمند برای انسان و حیوان است این ماشین اصلاح هم قابلیت شارژی و هم سیمی دارد.
موباز برای این دسته از افراد و علی الخصوص آرایشگران حرفه ای و حتی استفاده شخصی این امکان را فراهم کرده که طبق کارآمد هر شخص آن فرد از بین چند مدل وال با کارکردهای مختلف یکی را برگزیند.در این مقاله ما به شما انواع ماشین اصلاح سیمی و شارژی را معرفی می کنیم.

بهترین ماشین اصلاح سر و صورت وال در دنیا

 • دیتیلر کوردلس یکی ازبهترین ماشین اصلاح وال است که وظیفه خطزن را به عهده دارد.
  دیتیلر هم می تواند از برق خانگی(با سیم) و هم از باتری قابل شارژ(بی سیم) تغذیه کند.

ماشین ریش تراش وال خط زن بی سیم دیتیلر

 • پس از شارژ شدن از طریق استند شارژ می توان بعد از شارژ کامل به مدت 60 دقیقه استفاده کرد.
  اگر می خواهید دقت و سرعت و کیفیت بالا از ماشین اصلاح خود داشته باشید.
  ماشین اصلاح سر و صورت وال مدل detailer بهترین گزینه برای داشتن یک ماشین اصلاح ایده آل است.

وال دیتیلر کوردلس به واسطه نداشتن سایه اندازی و اصلاح مو بخشی از مشتریان را از دست داده بود.
حالا همکاری ماشین اصلاح دیتیلر کوردلس با ماشین اصلاح مجیک کلیپ کوردلس این نقص را برطرف کرد.

مجیک کلیپ کوردلس

سایه انداز و اصلاح مو در بین انواع ماشین اصلاح که بهترین مارک ماشین اصلاح سر و صورت است با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا محبوب آرایشگران شده این ماشین اصلاح کاملا ارگانیک است.جنس تیغه مجیک کلیپ کوردلس برای 90 دقیقه قابل استفاده است.
می خواهید بدانید برقی است یا شارژی ؟

 1. بله این ماشین اصلاح هر دو قابلیت شارژ و برق را دارد
 2.  دارای برش مستقیم به کوتاه کردن و مرتب کردن مو با مرزبندی کمک می کند.
  دیدن و خریدن این دستگاه (ماشین اصلاح وال مجیک کلیپ سفارش اروپا) شما را برای یک اصلاح مو خوب آماده می کند.به زودی در سایت به فروش می رسد

وال مجیک کلیپ سفارش اروپا

در این مقاله ما به شما کمک می کنیم تا برای درک بهتر مزایای انواع وال را بدانید و در نهایت تصمیم بگیرید.

مزایای استفاده از دیگر ماشین اصلاح وال

یکی از صفرزن های 5 ستاره وال، وال بالدینگ است.

 1. ایده آل برای اصلاح حرفه ای و قدرتمند به همراه لوازم جانبی که بسیار خوش دست و دقیق است.
 2. تیغه ماشین ریش تراش وال بالدینگ دارای کروم پیشرفته و با دوام و ضدزنگ است.
 3. همچنین دارای موتور 6000 قدرتمند که به برش مستقیم و صفرزنی مو کمک می کند.

مزایای این ماشین اصلاح نقاط قوتیست که:

در اصلاح دقیق و نزدیک به صفر و تاس کردن دارد این نقاط قوت دارای دندانه های تیز و ایده آل جهت اصلاح در حد صفر است.

ماشین-اصلاح-سر-و-صورت-بالدینگ-وال-مدل-wahl-professional-5-star-balding-clipper-8110-min (1)
ماشین اصلاح وال بالدینگ

این ماشین اصلاح پرقدرت برای مصرف شخصی یا سالنی مناسب است.حال بریم که بدانیم این ماشین اصلاح سر و صورت وال مدل baldingچه تفاوتی با دیگر ماشین اصلاح ها دارد.

ماشین اصلاح وال چه تفاوتی با دیگر ماشین اصلاح ها دارد؟

در چند سال اخیر

شاهد ماشین اصلاح دستی بودیم که نه تکنولوژی داشت و نه برق و الکتریسیته! همچنین مردهای آن زمان نه رضایت داشتند و نه انتظار بیش از حد از این ماشین اصلاح،کم کم وارد دنیای تکنولوژی شدیم و انواع ماشین های اصلاح آشنا شدیم.
ماشین وال یکی از اون ماشین اصلاح هاست که ساخت شرکت وال می باشد.درسته ماشین اصلاح های دیگر از جمله ماشین اصلاح موزر، فیلیپس، جمی و .. وجود دارد که شاید کاربردیتر از وال باشند اما مطمئنا از لحاظ کیفیت و کارایی به وال نمی رسند.شاید خیلی از این ماشین اصلاح ها با اینکه مارک و برند معروف و شناخته شده ای دارند چندان به اندازه وال حرفه ای نیستند.

اما تفاوت اصلیه وال با دیگر ماشین اصلاح ها در اندازه و وزن آن است:
در کف دست جا می گیرد و کاملا سبک و دارای شانه و محتویات پاک کننده و از همه مهمتر لرزش خیلی کمی دارد.پیشنهاد میکنم مقاله های کدام ریش تراش بهتر است ؟ تفاوت جیمی و آی جیمی و مقایسه ماشین اصلاح جیمی و کیمی را هم ببینید.

به شرط برند وال(wahl) خرید کنید

یکی از حساسترین و خنکترین میوه تابستون و زمستون هندوانست که این عبارت به شرط چاقو عمومیت پیدا کرده و نقش گرفته:اکثر مردم دنبال یک هندونه خوب و شیرین هستند به همین دلیل به شرط چاقو خرید می کنند.و یکی از حساس ترین ومهمترین خریدهای هر مردی هم برمیگرده به دنیای چهره و مو اما به شرط وال. قطعا خیلی از ماها این شرایط برایمان پیش آمده که خریدهای راضی کننده ای نداشته باشیم و همیشه یک راه حل و شاید پیشنهاداتی به ما داده شود که راه رسیدن به خریدهای رضایت بخش را نشان دهد.لطفا با موباز همراه باشید تا اتفاقهای خوبی برایتان بیفتد.

فروشگاه آنلاین موباز دنیای چهره را (وال wahl) معرفی کرد

موباز اولین فروشگاه آنلاین که فقط و فقط با 9 محصول وال جلوه کار خود را با شما حرفه ای ها به نمایش گزاشت و کم کم وارد دنیایی از تجهیزات آرایشگاهی و خرید ریش تراش مردانه شد.

موباز با ضمانت و گارانتی و با افتخار محصولاتش را در اختیار شما خریداران قرار می دهد.در صورت هر گونه ایراد فنی یا هر چیز دیگر…. البته با تایید تعمیرکاران و درصورت مشکل این محصولات قابل مرجوع و قابل تعمیر می باشند.

مردان و پسران حساس به خرید وال توجه کنند که از فروشگاه موباز به راحتی می شود خرید کرد و قضاوت کرد.امروزه سالنها و حتی آرایشگاه های کوچک از به روزترین متد تجهیزات آرایشگاهی استفاده می کنند.سالن دارها و آرایشگرها خواهان سالنی شیک و مناسب با امکانات امروزی هستند.

و در اخر یک امر طبیعی وال ها همیشه بروزترین و مناسبترین انتخاب یک آرایشگر حرفه ای باقی می ماند که اینگونه ماشین اصلاحها تا سالیان سال با طول عمر بالا برای آرایشگران و حتی استفاده شخصی در منزل آماده خدمت هستند.

فروشگاه آنلاین موباز شما را مشتری دائمی می خواهد(راضی و موفق).