اتو پوست
اتو پوست و صورت چیست؟ و چگونه کار می کند؟

اتو پوست چیست؟

اتو پوست با استفاده از تکنولوژی التراسونیک و با بهره گیری از فناوری امواج صوتی سطح بالا به لایه های زیرین پوست نفوذ می کند. و باعث بهبود گردش خون، تونینگ عظلانی، احیا سلول ها، کاهش تورم و پف زیر چشم، کاهش سیاهی دور چشم و بهبود جذب مواد مغذی محافظت از پوست و رفع کک و لک ناشی از پیری.
پاکسازی و کار با اتو صورت درما اف التراسونیک در مقایسه با سایر دستگاه ها، با توجه به غیر تهاجمی و ایمن بودن و خاصیت آنتی باکتریال این دستگاه، مانع از بروز لک و آکنه در سطح پوست می شود و نیاز به مراقبت های زیادی بعد از انجام پاکسازی ندارد. پس می توانیم بلا فاصله بعد از پاکسازی کار با گریم و میکاپ را انجام دهیم.

کار با دستگاه درما اف

عملکرد دستگاه به این صورت است که که وقتی سلولها تحت ویبره و لرزش قرار می گیرند، منافذ و بافت ها نرم می شوند و مواد سمی و چربی و مواد آرایشی از آن خارج می شوند.

سمت دیگر دستگاه یا پشت کاردک به جذب بهتر مواد مغذی کمک می کند و با استفاده از امواج التراسونیک آن ها را به عمق پوست هدایت می کند. اتو صورت سه عملکرد دارد.

  1. عملکرد اول: پاکسازی پوست
  2. عملکرد دوم: جذب مواد مغذی
  3. عملکرد سوم: لیفتینگ صورت

برای کار با دستگاه درما اف یک بار دست را روی دکمه روشن و خاموش نگه می داریم. برای عملکرد دوم دوبار دکمه را لمس می کنیم و برای عملکرد سوم یا لیفت صورت سه بار دکمه را لمس می کنیم.

طرز استفاده از اتوی صورت

طرز استفاده از اتوی صورت به این طریق است که نیمی از صورت را با پارچه کتان مرطوب می کنیم، تیغه را روی پوست قرار می دهیم و به صورت مالشی حرکت می دهیم.

این کار را تا پنج دقیقه انجام می دهیم و بعد از پنج دقیقه دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود و برای طرف دوم صورت هم دقیقا همین کار را انجام می دهیم.توجه داشته باشید در حین انجام کار در تمام مدت بایدتیغه فلزی پشت دستگاه را توسط انگشتتان لمس کنید.

در مرحله دوم دستگاه کار جذب مواد مغذی را انجام می دهد. بعد از استفاده از کرم مناسب تغذیه پوست، تیغه را روی پوست قرار دهید و حرکات مالشی را انجام دهید.دقت کنید در  این مرحله با پشت تیغه کار خود را انجام می دهیم و موقع ماساژ بهتر است که دو تا سه ثانیه روی یک نقطه توقف کنیم.

در حین کار با دستگاه نباید از دستکش استفاده کنید، چون عملکرد یونیزه شدن انجام نمی شود. برای هر بار درمان پنج دقیقه زمان استفاده می شود و بعد از آن دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

مرحله سوم و مرحله پایانی کار،لیفتینگ صورت است که کار کوچک کردن منافذ پوست برای افزایش حالت کشسانی و حذف خطوط و چین و چروک است. در این مرحله هم تیغه را به صورت مالشی حرکت می دهیم و در تمام مراحل باید انگشت را روی قسمت فلزی پشت دستگاه نگه دارید.

برای بهبود عملکرد دستگاه می توانید از کرم ها و سرم های مکمل استفاده کنید. موباز علاوه بر محصولات پوست و صورت مرجع تخصصی انواع خرید ریش تراش مردانه است با ارزان ترین و با کیفیت ترین محصول را برای شما عرضه میکند.