ماشین اصلاح
ماشین اصلاح دست راست آرایشگر است

ریش تراش و هر آنچه که آقایان باید بداند.

ریش تراش برقی (که به آن تیغ ​​خشک ، تیغ برقی یا به سادگی ریش تراش نیز گفته می شود)
تیغه هایی دارد که دارای تیغه دوار یا نوسانی است.
تیغه ممکن است توسط یک موتور کوچک DC تغذیه شود ، که یا باتری یا برق اصلی تأمین می شود.
ریش تراش برقی معمولاً نیازی به استفاده از کرم اصلاح ، صابون یا آب ندارد.
بسیاری از انواع ماشین اصلاح مدرن با استفاده از باتری های قابل شارژ تغذیه می شوند.
اکثر ریش تراش های مدرن بی سیم هستند.

ماشین اصلاح
ما خرید ریش تراش مردانه را به شما سپردیم تا با مطالعه این مقاله بهترین را انتخاب کنید.

ریش تراش های برقی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: فویل یا روتاری.

اولین شخصی که حق ثبت اختراع تیغ مجهز به برق را دریافت کرد ، جان اف اوریک در ایالات متحده بود.و گویا قرار بود نسخه های اولیه ریش تراش برقی فقط در پوست خشک استفاده شود اما خوشبختانه امروزه در پوست مرطوب هم کارایی دارد.
که به شما امکان می دهد با استفاده از آب روان یا دستگاه تمیز کننده موجود تمیز کنید .

در هنگام شروع استفاده از ریش تراش برقی، داشتن کمی حوصله لازم است ، زیرا تنظیم پوست معمولاً به روش تیغ برقی که باعث بلند شدن موها می شود (یا به زبان خودمان با تیغ بزنی زود مو درمیاد) مدتی طول می کشد زیرا این مو هم زبر است هم سخت پس بهتر است از مرطوب کننده هایی که به طور خاص برای اصلاح برقی طراحی شده اند استفاده کنید.

ریش تراش های برقی

مخصوص اصلاح تمیز ساخته شده اند. قدرت باتری کمتری دارد اما نسبت به قطع موها تهاجم بیشتری داردپس نگران موهای بلندتان نباشید. از طرف دیگر ، تریمرهای برقی برای اصلاح تمیز در نظر گرفته نشده اند. آنها دارای شانه های مخصوصی هستند که روی آنها نصب شده و به اصلاح و اصلاح صحیح ریش به شکل و اندازه دلخواه کمک می کنند.

بسیاری از ماشین اصلاح های برقی مدرن در برابر آب مقاوم هستند و به فرد اجازه می دهد ریش تراش را در آب تمیز کند. به منظور اطمینان از ایمنی الکتریکی ، سیم شارژ / برق ماشین اصلاح باید قبل از تمیز کردن دستگاه با آب ، از آن جدا شود.

برخی از ریش تراش ها با عنوان “مرطوب / خشک” برچسب گذاری شده اند که به این معنی است که دستگاه می تواند در محیط های مرطوب ، برای اصلاح خیس استفاده شود. چنین مدل هایی همیشه از طریق باتری کار می کنند و معمولاً در هنگام اتصال آداپتور شارژ ، وسایل الکترونیکی اجازه روشن کردن دستگاه را نمی دهند.
ریش تراش خانگی وسیله ای است که برای تراشیدن موهای سر و صورت و بدن طراحی شده است.

ماشین اصلاح بدن

روزگاری زشت بود برای مردانی که موهای بدن خود را کوتاه کننداما مردان زیادی هستند که این موضوع برایشان خیلی مهم است.و همچنین امروزه معمولاً پذیرفته شده که بسیاری از مردان و زنان دوست دارند یا ترجیح می دهند که مردان روی سینه ، پشت، پاها مو نداشته باشند

به طور طبیعی ، این بدان معنی است که طیف وسیعی از محصولات به طور خاص برای پسرانی تولید شده است که می خواهند موهای سینه ، پاها ، پشت و یا مناطقی را که بسیار حساس هستند و فکر می کنند با تیغ معمولی نمی توانند آن ها را از بین ببرند بسیار کاربردی است.

یک نمونه ماشین اصلاح بدن : ماشین اصلاح جیمی 6005 است

قیمت ماشین اصلاح جیمی 6005

اصلاح موهای بدن برای پوست صاف

هدف اکثر آرایشگران برای کمک به شما در اصلاح موهای بدن است تا پوست شما صاف و بدون مو باشد.
به همین دلیل ، محصولات تخصصی نظافت بدن که در این صفحه ذکر شده اند هم عملکرد اصلاح و هم اصلاح دارند. عملکرد اصلاح یا با تراش فویل (مانند ریش تراش برقی) یا با تیغ انجام می شود.
ریش تراش فویل معمولاً ایمن تر خواهد بود تیغه های دستی نزدیکتر می شوند اما باید هنگام اصلاح در نزدیکی مناطق حساس دقت بیشتری داشته باشید ، به این معنی که مدت زمان بیشتری طول می کشد و شاید لازم باشد تمرکز بیشتری روی آن ایجاد کنید.مورد دیگری که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید ، از بین بردن موهای دائمی است. بله ، این روزها لیزر موهای زائد در منزل کاملا مقرون به صرفه است و به همان اندازه زنان، در مردان نیز موثر است.

تراشیدن

تراشیدن با تیغ ​​در خانه سنتی است که اکثر مردان هنوز از آن پیروی می کنند و حتی برای مردان نیز به عنوان یک رسم تبدیل شده است ، مخصوصاً وقتی این امر از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. به هر حال هر مردی در خانه خواه تیغ مستقیم ، تیغ ایمنی یا تیغ کارتریج را دارد.

تراشیدن در خانه علاوه بر اینکه راحت و بسیار انعطاف پذیر است ، از مزایای خوبی برخوردار است ، زیرا شما را ملزم به کاهش سرعت می کند و واقعاً به کاری که می کنید فکر می کنید. تراشیدن تیغ ​​نیاز به تمرکز دارد ، بنابراین از بریدن صورت و بدن جلوگیری کرده و آن را کاملاً روان می کنید حتی ممکن است خود را در یک حالت ذهنی مردانه ببینید!

این روزها با تکنیک ها و محصولات پیشرفته در آرایشگاه ، مردان هیچ وقت از گزینه های آرایش موی صورت کوتاهی نمی کنند. نکته اصلی این است که ابزار پاک کننده مو را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد و نرم شدن موهای صورت شما را آسان کند که با زیبایی همراه باشد.

ریش تراش فویلی

در دهه 80 هنگامی که مارک محبوب Remington اولین مارکی بود که این ابزار اصلاح قدرتمند را وارد بازار کرد ، به مدار سلمانی ظاهر شد.
هدف از ریش تراش فویل این بود که بدون نیاز به استفاده از تیغ ، به صورت نزدیک شود. همچنین به منظور ایجاد انعطاف پذیری بیشتر به مردانی که زندگی پرمشغله ای دارند ، طراحی شده است. با ریش تراش فویل ، نیازی به استفاده از روغن و کرم روی پوست خود ندارید ، زیرا هنگام استفاده از ریش تراش فویل می توانید بر روی پوست خشک تراشید.

از تحریک پوستی که می تواند ناشی از تیغ باشد جلوگیری می کند.
سر فویل از تماس مستقیم پوست شما با تیغ محافظت می کند.
موها را با سرعت بیشتری کوتاه می کند ، زیرا ماشین ریش تراش فویل سریعتر از ماشین اصلاح چرخشی می چرخد.ریش تراش فویل دارای پوشش های فلزی منحنی روی تیغه ها با سوراخ هایی است که موها را برای برش کارآمد در جای خود قرار می دهد.
کلیپرها از اوایل سال 2000 محبوبیت زیادی در اصلاح ریش ها پیدا کرده اند. برای دستیابی به برشهای نزدیکتر ، استفاده از ریش تراش هایی که اساساً یک دستگاه کوچک برش است ، ایده خوبی است زیرا آنها دارای تیغه های نازک تری هستند که به شما لطافت خوبی را ارائه می دهد و به خوبی آراسته می شود..

عملکرد کلیپر

  1. کلیپر می تواند طول موهای مختلف صورت را در نتیجه محافظ های مختلفی که می تواند به کلیپر متصل شود اصلاح کند.
  2. آنها برای کوتاه کردن سریع موهای ضخیم صورت و نرم شدن ریش های بلند ایده آل هستند.
  3. ماشین های اصلاح با تیغه های ضد آلرژی طراحی شده اند بنابراین می توان از آنها برای پوست های حساس استفاده کرد تا از جوش های پوستی و تحریک جلوگیری شود.
  4. ریش تراش ها توانایی کوتاه کردن موها را از نزدیک دارند. بنابراین در صورت استفاده روی موهای ریز یا کوتاه، می تواند جزئیات بسیار ظریف را در پایان موهای صورت یا ریش شما ایجاد کند.

اگر می خواهید با ریشه های خود خلاقیت به خرج دهید و لبه ها و گوشه های مشخص را اصلاح کنید ، ریش تراش ابزاری است که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید.

ماشین اصلاح خوب با قیمت مناسب

اگر تفاوت بین یک ریش تراش فویلی و روتاری شما را گیج می کند، هر کدام از آنها مزایای خود را دارند که می توانند تجربه اصلاح شما را بهبود ببخشد. اما چطور بفهمید که کدام یک برای شما مناسب تر است؟ اگر به دنبال ریش تراش های با کیفیت هستید، محصولات فیلیپس، براون، پاناسونیک و رمینگتون به ارزش خرید بالا، استفاده آسان و کاربردی بودن معروف هستند.

این برندها همیشه بهترین کیفیت را ارائه می دهند و ار آخرین تکنولوژی استفاده می کنند تا بهترین نتیجه را ارائه دهند. مدل های خاص از سری آکواتاچ فیلیپس در هلند ساخته می شوند. اگر قبلا از ریش تراش های روتاری استفاده نکرده اید، آنها برای شروع گزینه های عالی هستند. کاربرد آن ها آسان است و بالاترین کیفیت ها را دارند.

اگر یک ماشین اصلاح فویلی را در نظر دارید براون و پاناسونیک، هر دو برندهای معروف و قابل اعتمادی هستند که می توانید مد نظر قرار دهید. بر خلاف ریش تراش های روتاری، ریش تراش های فویلی با حرکات بلند و مستقیم روی صورت بهترین نتیجه را به شما می دهند. چون تیغه ها زیر یک فوبل فلزی مستطیلی شکل جای گرفته اند.

براون های سری پنج و هفت

در حالی که تیغه به صورت رفت و برگشت در زیر آن حرکت می کند و موها را به محض اینکه وارد شبکه های فویلی می شوند قطع می کند. براون های سری پنج و هفت از تکنولوژی اکتیو لیفت بهره می برند که موها را از روی پوست بلند می کند تا بتوانند آن ها را یک دست و از نزدیکترین فاصله به صورت قطع کنند. این سر از محصولات به تکنولوژی سونیک هم مجهز هستند.

آن ها از لرزش کم و سر منعطف بهره مند هستند تا موهای بیشتری بگیرند و سخت ترین جاها را نیز اصلاح کنند برای یک اصلاح موثر و بهینه تر. سری پنج و هفت براون هر دو در آلمان ساخته می شوند و شصت روز ضمانت برگست پول را دارند یک سری عالی دیگر از ریش تراش های فویلی، مدل های اصلاح خشک و تر پاناسونیک هستند. ریش تراش های آن ها این قابلیت را دارند که بدون فوم یا ژل اصلاح استفاده شوند.

همینطور تیغه های آرک با تکنولوژی نانو دارند که به این معنی است که آن ها مو را با یک زاویه بی نقص قطع می کنند تا هر بار یک اصلاح تمیز و نزدیک را انجام دهید. آن ها همینطور تیغه های باریک تری هم دارند که می تواند پر پشت ترین ریش ها را هم اصلاح کند با قرمزی پوست و کشیدن کمتر. مدل های خاصی از پاناسونیک هم ضمانت شصت روز بازگشت وجه را دارند.

حالا که از تفاوت های اصلی ریش تراش های فویلی و روتاری آگاهی دارید به علاوه گزینه هایی که دارید، کدام یک برای شما بهترین است؟

موارد اصلی که باید مد نظر داشته باشید نوع پوست و پر پشتی ریشتان است. اگر پوست حساسی دارید که زود قرمز می شود ما توصیه می کنیم به سراغ ریش تراش های فویلی بروید. چون آنها با پوست شما ملایم تر هستند. در مقابل ریش تراش های روتاری برای ریش های معمولی تا ضخیم بهترین گزینه هستند.

در واقع ریش تراش های برقی تیغه پوست را لمس نمی کند. بلکه موها رابلند و قطع می کند، که این عالی است. اگر شما تازه شیو کردن را شروع کرده اید و یا اولین بارتان است که از ریش تراش برقی استفاده می کنید، یا اینکه اگر پوست خیلی حساس یا زبری دارید ریش تراش های برقی دو نوع اصلی دارند. ریش تراش های چرخشی که در واقع تیغه های آنها گردان است و یا ماشین ریش تراش های فویلی که تیغه با یک لایه نازک فویی پوشانده شده است.

اگر پوست حساس تری دارید، ریش تراش فویلی مناسب تر است و یا اگر می خواهید خیلی خیلی کوتاه اصلاح کنید و همینطور اگر نه ریش نرمی دارید. فویل این تور فلزی است که روی تیغه ها را می پوشاند. همینطور یک تریمر دارند اگر بخواهید خط ریش ها را درست کنید یا اینکه بخواهید ریش پرفسوری خود را مرتب کنید مناسب است.

ماشین اصلاح مو

در طی چهار مرحله خیلی آسان می خواهم اصلاح را ب پایان برسانیم و شما کوتاه ترین اصلاح را به دست می آورید با یک ریش تراش برقی

مرحله اول اصلاح: تمیز کردن

تمیز کردن پوست قبل از اصلاح باعث می شود هر گونه کثیفی و چربی از پوستتان پاک شود و باعث یک اصلاح نزدیک و تمیز می شود. بدون هرگونه بریدگی و قرمز شدن و بدون هیچ لکه ای. برای شیو کردن خیس، توصیه می شود بعد از دوش گرفتن شیو کنید، وقتی پوست شما و منافذ آن برای اصلاح آماده هستند. اما با ریش تراش برقی می توانید خشک هم اصلاح کنید و در واقع شما الان هم آماده شیو کردن هستید. اما تمیز کردن خیلی مهم است و ما حتما آن را توصیه می کنیم.

مرحله دوم: پوستتان را آماده کنید.

نکته عالی در مورد ریش تراش های برقی، این است که می توانید آن ها را روی پوست خیس و خشک استفاده کنید. پس اگر عجله دارید می توانید با پوست خشک هم اصلاح کنید. اما اگر استفاده از محصولات مثل ژل یا روغن اصلاح را ترجیح می دهید می توانید از آن ها موقع شیو کردن استفاده کنید. اگر تازه کار هستید و مطمئن نیستید، پس از ژل اصلاح استفاده نکنید.تنها از روغن استفاده کنید، ابتدا خشک اصلاح کنید و ببینید چطور برای شما جواب می دهد.

مرحله سوم: اصلاح کردن با یک ریش تراش چرخشی که تیغه آنها می چرخند.

آن را با حرکات دورانی روی صورتتان حرکت دهید. اما با ریش تراش های فویلی با حرکات عمودی آن را حرکت دهید و نکته عالی در مورد این ماشین ریش تراش این است که می توانید هم در جهش رویش موها و هم در خلاف جهت رویش موها اصلاح کنید. با دستی که آزاد است می توانید پوستتان را کمی بکشید و با این کار مطمئن می شوید که یک اصلاح تمیز به دست می آورید. هر محصول برقی می تواند گرم شود.

پس ابتدا از بخش های حساس پوستتان شروع کنید و همینطور دوباره روی یک بخش از صورتتان نروید. چون این کار باعث قرمزی پوست می شود. اگر ته ریش بلند تری دارید، می توانید ابتدا با تریمر ریش تراش، ریش اضافی را کوتاه کنید. در غیر اینصورتمستقیم اصلاح را شروع کنید. اگر از فوم یا ژل اصلاح استفاده کردید بعد از اصلاح باید آن را بشویید. قبل از اینکه مرحله آخر برویم.

مرحله چهارم: مرطوب کردن

بعد از اصلاح از کرم یا پماد یا ژل اصلاح استفاده کنید تا پوستتان را ریلکس کند، محافظت کند و پوستتان را مرطوب کند و این مرحله از چهار مرحله ساده برای یک اصلاح خیلی مرتب، راحت و سریع با ریش تراش برقی.

برای اینکه با اکثر عملکرد ریش تراش ها آشنا بشید وارد صفحه خرید ریش تراش مردانه شوید.